UAB „OMBERG GROUP” SVETAINĖS STOCKHOLMAS.LT SLAPUKŲ POLITIKA

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 m. sausio 03 d.

1. Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome Jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitą programinę įrangą, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“. 

2. Kodėl jūs naudojate slapukus?

Mes naudojame slapukus:

  • analizuoti kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine;
  • stebėti mūsų svetainės lankomumo pokyčius;
  • kurti efektyvesnę rinkodarą;
  • įsiminti Jūsų slapukų pasirinkimus.

3. Kokių tipų slapukai gali būti? 

(a) Griežtai privalomi slapukai

Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.

(b) Analitiniai slapukai 

Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

(c) Funkciniai slapukai 

Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.

(d) Reklaminiai slapukai

Reklaminiai slapukai naudojami rodyti daugiau įdomių skelbimų, kurie labiau atitinka jūsų interesus, arba apriboti skelbimų skaičių tose pačiose skelbimų parodose jūsų lankomoje svetainėje. Šis slapukų tipas taip pat naudojamas kampanijos efektyvumui įvertinti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant atsiminti, ką veikėte interneto svetainėje. 

4. Kokius slapukus naudojame mes?

Mes naudojame šiuos slapukus:

SLAPUKO KATEGORIJASLAPUKO PAVADINIMASSLAPUKO GALIOJIMO LAIKASSLAPUKO TIKSLAS
Analitiniai slapukai_fbp3 mėn.Slapukas, skirtas analitiniams duomenims rinkti. Kai svetainėje yra įdiegtas „Facebook“ taškų stebėjimas, nustatomas „_fbp“ slapukas, kuris naudojamas unikaliems elektroninės svetainės naudotojams atskirti ir sekti.
Analitiniai slapukai__insp_sid1 sesijaSesijos slapukas, skirtas sekti kliento elgsenai tinklapyje.
Analitiniai slapukai__insp_ref1 sesijaSesijos slapukas, skirtas sekti kliento elgsenai tinklapyje.
Analitiniai slapukai__insp_scpt1 sesijaSesijos slapukas, skirtas sekti kliento elgsenai tinklapyje.
Analitiniai slapukai__insp_nv1 sesijaSesijos slapukas, skirtas sekti kliento elgsenai tinklapyje.
Analitiniai slapukai__insp_wid1 sesijaSesijos slapukas, skirtas sekti kliento elgsenai tinklapyje.
Analitiniai slapukai__insp_identity1 sesijaSesijos slapukas, skirtas sekti kliento elgsenai tinklapyje.
Analitiniai slapukai__insp_uid1 metaiKliento identifikavimo slapukas.
Analitiniai slapukai_ga2 metaiKliento identifikavimo slapukas, skirtas sekti tinklapio peržiūroms.
Analitiniai slapukai_gcl_au3 mėn.Kliento identifikavimo slapukas, skirtas sekti reklamų konversijoms.
Analitiniai slapukai_gid24 val.Kliento identifikavimo slapukas, skirtas sekti tinklapio peržiūroms.
Analitiniai slapukai_hjid1 metaiKliento identifikavimo slapukas.
Analitiniai slapukai_hjAbsoluteSessionInProgress30 min.Sesijos slapukas, skirtas nustatyti pirmam kliento pamatytam puslapiui.
Analitiniai slapukai_hjSession_*30 min.Sesijos slapukas, skirtas sekti kliento elgsenai tinklapyje.
Analitiniai slapukai_hjSessionUser_*1 metaiKliento identifikavimo slapukas.

5. Kaip galiu valdyti slapukus?

Galite kontroliuoti slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus. Dėl daugiau informacijos prašome patikrinti naudojamos naršyklės kūrėjo interneto puslapį. Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai gali paveikti ir kitas jūsų lankomas svetaines.